Adana Sohbet 06

Ana Sayfa / Adana Sohbet 06

Adana Sohbet 06

admin     07-09-20     Chat, Genel, Sohbet, sohbet odaları, sohbet sitesi     Adana Sohbet 06     82 Defa Okundu

Adana Sohbet 06

Adanalı hemşehrilerimiz için Güzel ve özel bir Adana Sohbet  odası chataskim.net’te açıldı bekleriz hemde yeni Sohbet sistemi ve değerli adminlerle hizmetinizdeyiz özellikleriyle öne Çıkan yeni web  teması mobil ve tabletlerinizi yormuyor Media player uyumlu web radyomuzla diledğiniz her yerden müzik dinleyebilirsiniz ayrıca isteklerinizide istek panelimizden bizlere ulaştırabilirsiniz .

Hayatımız içinde monotonluğun dışına çıkılması gerekiyor ise mutlaka sohbet edilmelidir.Sohbet etmekte artık bizler için Çok uzak bir kavram haline geldi nedenmi çünkü hayatımıza akıllı cihazlar yön verir oldu artık ama bunu değiştirmek sizin elinizde nasılmı ? akıllı cihazlardan artık sohbet sitemize gelerek sohbet ederek tabi eskisi gibi ve yüzümüzün tebessümünü hayatımıza yansıtarak güzel sohbetler etmek artık Adana chat Sohbet iLe mümkün hiç tanımadınız birileri bu sohbet sitesinde adanalı arkadaslarını bekliyor sizlerde çok zaman geçmeden ailemizdeki yerinizi alın pişman olmucaksınız adana’nın kebabından dürümünden konusun karpuzundan bahsedin bak bunları yazarken bile acıktımı hissettim oyüzden azcık adanayı sizlere tanıtmak istiyorum.

Adana Sohbet ve  tanıtım

Adana sahip olduğu tabii güzelliklerin yanında kültür, tarih ve inanç turizmine ev sahipliği yapan çekici ve büyüleyici bir kenttir. Çok sayıda tarihi eser, köprü, cami, kilise, han, hamam, müze, kale, kervansarayın varlığı, tarihi İpek Yolu’nun buradan geçmesi ve Toros Dağları’nın bahşettiği mükemmel doğal güzellikler, bu kenti bir rüya alemine dönüştürmüştür. Kaynak: Adana Sohbet 06

Seyhan ve Ceyhan Nehirleri, Toroslar’ın tepesindeki Yedi Göller, eşsiz platolar, kuş cennetleri ve termal yerler Adana’nın doğal yapısının kente bahşettiği harikulade yerlerdir.

Şehir merkezinde bulunan ve 1924 yılında açılan Adana Arkeoloji Müzesi (Türkiye’nin en eski on müzesinden biri), Kuruköprü’de bulunan Etnografya Müzesi, Seyhan Caddesi üzerinde yer alan Atatürk Müzesi ve Adana-Ceyhan arasındaki tarihi İpek Yolu üzerindeki Misis Mozaik Müzesi kentin kültürel ve tarihi birikiminin önemli parçalarıdır. Adana’ya geldiğinizde ayrıca Misis ve Karasu Antik Kentleri’ni de görmeniz gerekir.

Eski Adana evleri, özellikle Taş Köprü ve Tepebağ’da olanlar, Adana’nın yöresel mimarisinin en güzel örnekleridir.

Ne yenir ?

Çorbalar: Hayır çorbası, yüzük çorbası, toga, topalak
Köfte: Çiğ köfte, içli köfte, hırcıklı köfte,
Pilav/Sebze: Komeç lapa, ekşili pancar
Börekler: Baharatlı ekmek, setikli ekmek, sıkma
Et yemekleri: Biryan kebabı, cığırtlak kebap, adana kebabı
Salatalar: Muammara, haydari, babagünnaç, humus, bartafit, vartabi
Tatlılar: Künefe, bandırma, bici bici, karkus, kaynar, paliza
İçecekler: Şalgam, aşlama ve ayran

Adana Sohbet 06

Adana Sohbet

Adana Sohbet

 

 

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Chataskim.net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

Sohbet | Sohbet | Kelebek Forum | Chat Odaları | Yuzuk Sohbet | ChataSkim Sohbet 2000 - 2020