Aşk Sohbet

Ana Sayfa / Aşk Sohbet

Aşk Sohbet

admin     09-01-20     Sohbet     Aşk Sohbet     257 Defa Okundu

Aşk Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Aşk Sohbet

Aşk küçücük bir kelime ama o küçücük  kelime bazen gözlerde yaş bazen yüreklerde sızı bazen ayaklarımızın yerden kesilme sebebi değil mi ? Aşığı leylayı ararken mevlayı bulduran değil mi ? Yine mecnuna leylası için çölleri geçiren ferhat’a dağları deldiren duygu değil mi? Kimi zaman rahmani, kimi zaman fani olan bu duygu her ili durumda da kalplerimizi titretmiyor mu ?

Aşk Sohbet, Aşk Chat, Aşk Sohbet Odaları, Aşk Sohbet sitesi, Aşk Chat sitesi, Aşk mobil sohbet, chat, sohbet, chat odaları, sohbet odaları, chat sitesi,

Aşk Sohbet Odaları

Aşk Bazen maşuğun gözlerine bakmaya kıyamamak, bazen de maşuğun gözlerine edebinden bakmamak değil mi ? Aşk cenneti de Cehennemi de aynı kişide yaşamak ve yanacağını bile bile o cehennemin tam ortasına bile bile girmek değil mi? Aşk bazen maşuğu dua dua yaratıcıdan istemek değil mi ?

Aşk Sohbet Sitesi

Züleyha’nın aşk’ı yusufu zindana düşüren değil miydi ? Aşk bazen bir şiir, bazen bir şarkı, aşk bir ölümdür bazen bazense can vermektir. Aşk Bazen beşeri bazense ilahidir. Gönülde doğar, gönülde yaşar. Aşk hatice’nin sadakatı Ebul a.s’in sabrı ali’nin gül goncası, fatıma değil miydi? Velhasıl kelam alem bir ak için yaratılmış ve aşk imiş ne varsa bu alemde ..

Sohbet Founder – Sirine

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Chataskim.net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

Sohbet | Sohbet | Kelebek Forum | Chat Odaları | Yuzuk Sohbet | ChataSkim Sohbet 2000 - 2020