Dostluk

Ana Sayfa / Dostluk

Dostluk

admin     27-12-20     Sohbet, Chat     Dostluk     33 Defa Okundu

Dostluk makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Dostluk

Dostluk evet dostluk ne güzel şey değil mi? Dostluk ve arkadaşlık arasında uçurum vardır bence. Arkadaşı her yerde bulabiliriz ama dost öyle değil. Birine dostum
diyebilmen için kan bağından çok can bağın olmalı arada. Çünkü can bağı ile kurulan dostluklar daimi olur. Sosyal çevrede bir çok dost ve arkadaş bulabileceğimiz gibi sanalda ve sohbet sitelerinde de bulabiliriz. Artık teknolojinin gelişmesiyle bu tür arkadaşlık ve dostluklar da çoğaldı. Dostlukların temeli sağlam olmalıdır. Çünkü dost insanın aynadaki yansıması gibidir. Dost insanın can bağıdır. Kendi yarısı gibidir. İçi dışı birdir dostun.

Kalıcı Dostluklar Nasıl Kurulur?

Kalıcı Dostluk, Senden bir şey saklamayandır. Senle ağlayıp senle gülendir. Derdine dert sevincine sevinç olandır dost. Yaptığın en kötü sakaya bile senle gülebilendir bence. İşte bu yüzden arkadaşla dost ayrılır. Herkes arkadaş olur sana ama dostun olamaz. Arkadaşınla yeri gelir kardeşinle bile paylaşmazsın dostunla paylaştığını. Çünkü bilirsin ki seni en iyi o anlar. Ama her şeye rağmen arkadaşlık ve dostluk da güzel şeylerdir. Seni anlayabilen dinleyebilen yeri geldiğinde hayata bile senle ayni pencereden bakan insanların olması ne güzel şey değil mi? Bu yüzden dost ve arkadaş kazanmak çok değerlidir ama burada en önemli şey önce güvendir. Güven olduktan sonra hepsi olur.

En Güzel Kalıcı Arkadaşlıklar

Sohbet ortamı diye arkadaşlık yapmamak ve sanal alemi hiç bir zaman küçük görmemek gerekir. Karşınızdaki insanın öncelikle bay bayan olmasına bakmadan sadece sizin gibi insan yani etten kemikten yaratılmış olmasına bakmanız gerekir. Dost dediğiniz kişinin dostluk kurmadan önce huyunu, suyunu, şakaları bile ne dozda kaldıracağını bilmelisiniz. Tam anlamıyla bildikten sonra dostluk zaten kendiliğinden gelişecektir. Chat odalarımızda En Güzel sohbetlerin yapıldığı ve kalıcı dostlukların kurulduğu bir sohbet sitesi olmakla beraber sizleri her zaman Kaliteli ve sıcak kanlı insanların bulunduğu sohbet odalarına davet ediyoruz. Sohbet odalarımızın mobil uyumlu olmasıyla beraber cep telefonlarından girilen yapısı bulunmaktadır. Rabbim iyi dostlara rast getirsin hepinizi..
Sağlıcakla…… #Sohbet Founder ”MadgirL”

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Chataskim.net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

Sohbet | Sohbet | Kelebek Forum | Chat Odaları | Yuzuk Sohbet | ChataSkim Sohbet 2000 - 2020