Hatay Sohbet 1

Ana Sayfa / Hatay Sohbet 1

Hatay Sohbet 1

admin     09-09-20     Chat, Genel, Sohbet, sohbet odaları, sohbet sitesi     Hatay Sohbet 1     115 Defa Okundu

Hatay Sohbet

Hatay Sohbet odaları Chataşkim.net Sohbet sitesinde siz değerli hatay’lı hemşerilerimizin hizmetine sunulmaya başlanmıştır medeniyetler Şehri hatay Türkiye’nin en Güzel  şehirlerinin başında gelir ve misafirpereverliği güzel bir yurdumuzun köşesidir hatay  mobil sohbet ve hatay chat odaları sohbet sitelerinin içerisinde hatay medeniyetine uygun bir şekilde seviyeli sohbet ve radyolu sohbet sitesidir.

en özel ve güzel arkadaşlıklar başlangıcı için bizleri tercih etmelisiniz hataylı dostlarımız hataydaki arkadaşlarıyla buluşup etkınlıklere katılıyor ve kendi memleketini en güzel ve içten samimiyetle anlatıyor hataylı Sohbet etme arkadaşı artık eskisi gibi zor değil giriş bölümünde.  Odanı seçiyosun ve Sohbet’e hemen başlıyosun yeni bay ve bayan arkadaşlarla samimi ve sıcak muhabbetler kurabilirsiniz çok geç kalmayın yer bulamazsınız 🙂 demek isterdim yerimiz var aile salonumuz bile mevcuttur siz üzülmeyin haydi kar amacı gütmeyen ve sohbet sitesi ücretsiz ve bedava sohbet etme keyfi chataskiim.net sitemizde siz değerli kullanıcıların hizmetine sunar ve sizlere sohbet’e davet ediyoruz en güzel Aşklar Chataşkımla başlar.

Hatay Sohbet ve Hatay tanıtım

Müslümanların,Hristiyanların,Musevilerin,Türk,Ermeni,Arap ve Süryanilerin kültürü yansıtan Hatay,tamamen dinler ve ırklar ahengi oluşturmaktadır. Ülkemizde yıl içerisinde en çok turistin ziyaret ettiği kentler içinde ilk sıralarda yer alan Hatay, görülmeye değerdir. Tarih boyunca 3 semavi din içinde kıymetli olan Hatay, üzerinde uzun mücadelelerin sürdüğü gözde bir kent olmuş ve yüzyıllar boyunca elde edilmek istenmiştir. Milattan önce 1.800-1600 yılları arasında Yamhad Krallığının hüküm sürdüğü topraklar, sonrasında Hititlerin hakimiyetine girmiştir. Akabinde Mısırlılar, Urartular ve Asurlular bölgeyi topraklarına katmıştır.Hatay Sohbet

M.Ö. 60 yılına gelindiğinde yükselen Roma imparatorluğu Hatay’ı ele geçirmiş ve Suriye bölgesinin başkenti konumuna getirmiştir. Ardından İslam Ordularının yayılmasıyla birlikte Emevi ve Abbasi kontrolüne girmiş, uzun bir süre bu toprakları kontrol altında tutmuşlardır. Hamdanoğulları, Memlukler ve Bizanslılar sırasıyla Hatay topraklarını kazanmış ve son olarak 1516 yılında Yavuz Sultan Selim tarafından Osmanlı idaresine girmiştir. Hatay’ın bu tarih serüveni son olarak 1939 yılında Türkiye topraklarına katılmasıyla son bulmuştur. Bu adı geçen tüm medeniyetlerin izler bıraktığı Hatay, adeta bir açık hava müzesi niteliği taşımaktadır. Kentin lezzet dolu mutfakları da Hatay’ı dünyaya tanıtan bir diğer faktördür. Hatay Tatiliniz esnasında Hatay’ın Gezilecek Yerlerini şu şekilde sıraladık:Hatay Sohbet

canlı sohbet

Hatay Sohbet

 

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Chataskim.net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

Sohbet | Sohbet | Kelebek Forum | Chat Odaları | Yuzuk Sohbet | ChataSkim Sohbet 2000 - 2020