İzmir Sohbet 1

Ana Sayfa / İzmir Sohbet 1

İzmir Sohbet 1

admin     08-09-20     Genel, Chat, Sohbet, sohbet odaları, sohbet sitesi     İzmir Sohbet 1     82 Defa Okundu

İzmir Sohbet

İzmirli hemşehrilerimiz için hazırlanmış Süpriz Sohbet odaları ve Sizlere özel tasarlanmış simülasyonlu ve duvar kağıdı yeni sürüme uygun yapısı ve mobil izmir sohbet mobil cep telefonlarına uyumlu programıyla chataskim.net sitesinde hizmetinize sunulmaya başlandı sizlerde vakit kaymeden yerinizi alın ve bay ve bayan arkadaşlarla tanışmaya başlayın.

yapmanız gereken çok kolay resmi web sitemiz www.chataskim.net sitesine girip Rumuz Bölümüne bir isim yazıyosunuz ayşe ahmet mehmet Gibi akabinde ücretsiz şifresiz siteye giriş yapıp izmirli hemşehrilerinizle buluşup sohbet etmeye devam ediyosunuz bukadarla sınırlı değil tabiki sadece sohbet yok Radyoda en kraL dj ler yayın ederken sizlerinde isteklerinizle yayına ortak olarak katılım sağlayabilirsiniz ve sevdiklerinize istek parçalarınızı kendi sesinizle armağan edebilirsiniz Dilerseniz bu yazılı sohbeti Görsel Bir arkadaşlığa çevirip aradığınız eş ve arkadaşlarınızı sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz chataskim.net keyifli sohbetler dilerken izmir sohbet odaları sizleri bekliyor.İzmir Sohbet

İzmir Sohbet  Eğlence ve Gezi

İzmir oldukça zengin bir kültüre sahiptir. Bu durum kentin çok yönlü tarihinin ve modern bir şehir oluşunun sonucudur. Kentte kültür merkezlerinin, sanat galerilerinin, tiyatroların, konservatuarların, kütüphanelerin sayısı oldukça yüksektir. Ayrıca el sanatları, yerel aktiviteler (özel günler ve festivaller), halk müziği yerel kültürün en temel unsurlarıdır. Uluslararası festivaller, organizasyonlar ve fuarlar kentin modern yüzünü yansıtmaktadır. İzmir Uluslararası Caz Festivali, İzmir Uluslararası Sanat Festivali ve İzmir Uluslararası Fuarı bunlara birkaç örnek olarak verilebilir.
İzmir’in Ege Denizi’ne 629 km’lik bir kıyısı vardır. İzmir Sohbet

Bu şeridin 101 km’si plaj olarak kullanılırken koyların ve yarımadaların varlığı çok çeşitli deniz sporlarına imkân tanır. Selçuk (Pamucak), Çeşme (Ilıca ve Altınkum), Gümüldür, Foça, Çandarlı ilçelerindeki plajlar en meşhurları arasında yer alır. Çeşme kentin batısında konumlanmış ülkenin ve dünyanın sayılı turizm merkezlerinden biridir. Çeşme’ye olan ilginin gelecek yıllarda artarak devam etmesi beklenmektedir. İzmir, özellikle Çeşme’nin güney kısmı, yat turizmi için en elverişli koylara sahiptir. Çeşme-Kuşadası güzergâhı yat turizmi için en elverişli yoldur.
Homeros’un efsanesinde geçen ve Balçova olarak adlandırılan Agamemnon Kaplıcaları şifa veren yerler olarak bilinir. Kentin tabiat yapısının bir sonucu olan Kaplıca turizmi oldukça yaygındır. Bu yerler sadece sağlık için değil eğlence için de birebirdir.İzmir Sohbet

İzmir Sohbet

GüzeL Kızlarla tanışmak için Tıklayın…

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Chataskim.net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

Sohbet | Sohbet | Kelebek Forum | Chat Odaları | Yuzuk Sohbet | ChataSkim Sohbet 2000 - 2020