Kadın Erkek İlişkisi

Ana Sayfa / Kadın Erkek İlişkisi

Kadın Erkek İlişkisi

admin     14-01-20     Sohbet     Kadın Erkek İlişkisi     525 Defa Okundu

Kadın Erkek İlişkisi makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Kadın Erkek İlişkisi

Kadın/Erkek ilişkisinde tanışma safhası çok mühimdir. Tanışma sonrası buluşma da önem konusunda yabana atılamaz. Kadın/Erkek ilişkisinde her iki cinsin de birbirinden beklentileri vardır. Günümüzde kadınların en büyük beklentisi erkeklerin onların ruhundan anlamasıdır.

Kadın Erkek İlişkisi Nasıl Olmalıdır?

Kadın/Erkek ilişkisinde belli başlı birkaç kural vardır;
KARAKTER- Erkekler ilk etapta maalesef dış görünüşten etkilenir. Ama şunu bilmiyorlar ki! Dış görünüşten çok ruh güzelliği sizi ona çekicektir. Kadınlar ise dış görünüşe çok önem vermezler. Onlar için kibar, naif, nazik ve ne istediğini bilmesi kafidir.

kadın erkek ilişkisi, kadın erkek ilişkisi nasıl olmalıdır, kadın ve erkek ilişkileri, ask sohbet, kadın erkek sevgisi,
Kadın ve Erkek

Kısacası erkek ya da kadın değişmeksizin samimi olduğunuz hissettikleri an size karşı hayranlıkları artacaktır. SAYGI- Bir ilişkide altın kuraldır. Her iki taraf için de vazgeçilmez bir unsurdur. Kadın ve erkeğin kendikerine has istekleri vardır. Arkadaşlarıyla veya aileleriyle vakit geçirmek, spor yapmak vs. Bunlar hep saygı duyulması gereken durumlardır. Eğer bu durumlara saygı duyulmuyorsa aranızda ki saygı git gide azalmaya mahkumdur.

İlişki Yaşamak

Evet bir ilişki yaşıyorsunuz, lakin karşınızda ki kişinin tüm vaktini size ayırmasını bekleyemezsiniz. Bencillikten kurtulun. SEVGİ- Hissedilmesi gereken en önemli madde. Olmazsa olmaz da denilebilir. Özellikle kadınlar için tabiki. Onlar biraz daha duygusal oldukları için.

Kadın Erkek Sevgisi

Kadınlara daima sevginizi hissettirin. Erkekler de ilgi ve sevgi bekler. Küçük bir tebessüm, minik bir buse, ona dokunmanız, halini hatrını sormanız emin olun erkeği özel kılıcaktır. Aslında kadınlar erkeklerden çok şey beklemezler. Sadakat, ilgi ve güven. Bu üçü çok önemlidir kadınlar için. Siz erkekler hep zor yollardan gidiyorsunuz. Oysa ki biz kadınları mutlu etmek okadar kolay ki! Biraz zekanızı zorlayın kafi. Başka bir yazıda görüşmek üzere…

ChatAskim.NET Owner – aSk

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Chataskim.net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

Sohbet | Sohbet | Kelebek Forum | Chat Odaları | Yuzuk Sohbet | ChataSkim Sohbet 2000 - 2020