Kalbim İle Sohbet

Ana Sayfa / Kalbim İle Sohbet

Kalbim İle Sohbet

admin     04-06-20     Chat, Genel, Sohbet, sohbet odaları, sohbet sitesi     Kalbim İle Sohbet     263 Defa Okundu

Kalbim İle Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Kalbim İle Sohbet

Hayat önceden kıymetli değildi bukadar. Yaşamanın hiç bir anlamı yoktu. Önemi yoktu. Sonradan sen çıktın karşıma.. Üstüne üstün bir de seni kaybetme korkusu çıktı. Ben hayatımda hiç bir şeyden bu kadar korkmadım. Hiç bir düşünce bu kadar ürpertmedi içimi. Düşüncesi bile aklımı başımdan alırken, yaşanmışlığını düşünemiyorum bile… Varlığın sevgilim, varlığın en büyük dua sebebim. Seni düşündükçe içimin ısınması, yüzümdeki gülümseme seni ne kadar sevdiğimin en büyük kanıtı. Varlığın hiç eksik olmasın hayatımdan. Ömür boyunca hep yanımda ol. Beraber yol alalım. Sen hep yanımda dur, elimden tut ve sakın bırakma.

Aşkların en güzeli

Ben Aşk neymiş sende gördüm sende yaşadım. Uyuduğın zaman nasıl göründüğünü bilmek istiyorum. Suratındaki kıvrımları, kirpiklerinin suratına düşen gölgelerini, kaşarının uyuduğun zamanda hangi ara çattığını, uyku esnasında konuştuklarını, fark etmeyip bana sarıldığını, üşüdüğünde ayaklarını topladığını, dudak şeklinin her anını hazıfama kazımak, kaydetmek istiyorum. Korktuğunda sana sarılarak sakinleştirmeyi, uyandığında ilk beni görmeni ve bana ait olmanı istiyorum. Bana ait olmanı istiyorum. Sen benim günahım, sen benim balım, sen benim sebebimsin. Sen benim nefes alışımsın.

kalbim ile sohbet
Kalbim İle Sohbet, aşkların en güzeli, aşk nedemek, sohbet, sohbet odaları, sohbet sitesi, sohbet siteleri, sohbet sunucuları,
Aşk Nedemektir ?

Bir hayatımız olmalı seninle ikimize ait. Sevgili olmaktan ibaret sanma bunu. Aynı anahtarlara sahip olduğumuz, kendi isteklerimize göre alışverişimizi yapacağımız, oyun oynayıp doyasıya öpüşeceğimiz bir evimiz olsun istiyorum. Bir gün evlenirsek eğer sevgilim sabahın ilk ışıklarında seni öpe koklaya uyandırırım. Her gün farklı yemekler pişirip sana sürprizler hazırlarım. Uzak kaldığımız zaman tüm bu hayallerim benden bir adım daha uzağa gidiyormuş gibi hissediyorum ve bu durum beni çok üzüyor. Senin yanında olamamak, olmamak çok zor sevgilim. Her an seninle oluğ sevgimizin, aşkımızın tadını çıkarmak istiyorum. Aşkımızın tadını çıkarmak istiyorum. Sonunda demeliyim, sonunda ikimizde bir yerdeyiz ve son nefesimize kadar birlikte olacağımız anın tadını çıkaralım.. Çıkaralım sevdiğim..

Sohbet

Sohbet, hayatımızı kolaylaştıran ve bir çok kullanıcıların bulunduğu sohbet ortamında sizlere ev sahipliği yapmakla kalmıyor, aynı zamanda sohbet ortamlarında sınırsızca sohbet edebilmekle beraber sohbet ortamlarında bulunan kullanıcılarımızla keyifli dakikalar sizleri bekliyor. ChataSkim.NET Sohbet odalarında online canlı müzikler dinlerken yeni tanıştığınız arkadaşlarınıza istekler isteyerek onların mutlu olmasını sağlayabiliyorsunuz. Hiç bir zaman sanal alem diyerek insanlar yalan diyerek onları küçümsemeyin. Unutulmamalıdır ki her nickin arkasında bir insan vardır. Sizler nasıl etten kemikten yaratıldıysanız onlarda etten kemiktendir. En önemlisi her insanın bir duygusu vardır. Onları üzmeyelim, kırmayalım, küçümsemeyelim, kötü söz söyleyerek onları kendimizden uzaklaştırmayalım. Şimdiden herkeze hoş sohbetler, keyifli dakikalar geçirmenizi temenni ederiz.

YAZAR: ChataSkim.NET Radyo/DJ Sorumlusu & Root Administrator /Kalbim\

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Chataskim.net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

Sohbet | Sohbet | Kelebek Forum | Chat Odaları | Yuzuk Sohbet | ChataSkim Sohbet 2000 - 2020