Nasıl Sohbet Edilir?

admin Haziran 5 2020  Etiket: , , , , , , , , Yorum Yok

Nasıl Sohbet Edilir?

Nasıl Sohbet Edilir? makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Nasıl Sohbet Edilir?

Bir bayanla veya bir erkekle nasıl konusulur? Nasıl Anlaşabilirim demeyin pek konuşmayan biriydim. Zamanında konuşmamam gerektiği için konuşmadım ve şimdi de, sohbet etmekte, sohbete giriş kısmında zorluk çekiyorum. Merhaba dedikten sonra ne diyeceğimi şaşırıyorum. Yapım gereği biraz utangacım. Slm dedikten sonra iş bitmiyor öncelikle sohbet üzerinde kendinizi fark ettirmeniz gerekebilmektedir. Damdan düşer gibi özellere gelip adını, sosyal hesaplarını istemekle olmuyor bu durumlar. Kendini Fark ettir, kendisine ilgi gösterdiğini bilsin. Bir saat iki saate olmuyor sohbet geneline çağırıp sohbet edebilirsiniz.

Nasıl Sohbet Ederim?

Sizler kendinizi tanışmak istediğiniz kişilere kendinizi hissettirin ki bayanlarda seni hissedebilsin. Yan Yana olun ve birlikte güzel zamanlar geçirin. Birlikte olun güzel sohbetler edin. Mesela kendimden bahsedeyim bende aynı şeyleri isterdim direkt olarak özellere gelip saçma sapan şeyler yazarlar. Herşey özel değildir değil mi? Özel özel olduğu için özeldir. Bunu herkes bilir. Bunu bir de herkez uygulasa daha iyi olacaktır. Daha iyi sohbetlerin olacağına inanıyorum. Bir erkekle konuşma ona hoşlandığını belli edeceğim diye düşünürsün oysaki seni görmez. İlgi alanı başka erde kızarsın kendi kendine kızmak yada üzülmemek ile olmuyor ona kendini fark ettir ki oda seni görebilsin.

Nasıl Sohbet Edilir
Nasıl Sohbet Edilir?, Nasıl Sohbet Ederim, Sohbet, Sohbet Etmek, Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi, Chataskim Sohbet, ChataSkim Sohbet Odaları, ChataSkim Sohbet Sitesi,
Sohbet Odalarında Edilen Sohbetler

Sohbet Odalarında Eğer görmüyorsa görmezlikten geliyorsa bir sıkıntı var demektir. Ama şurasıda var herşey sevgili olmak yada aşık olmak değildir. Güzel arkadaşlıklar, güzel anılarımız olabiliyor. Sanal alem deyip te geçmeyelim lütfen. Sanalda da arkadaşlıklar olabiliyor, Kalıcı dostluklar kurulabiliyor, gerektiğinde sanal ilişkiler bile yaşanabiliyor. Ama sanal alemde tanışarak reel hayata geçen hatta evlenen bir çok kişi tanıyoruz. Mesela irc sohbet sunucularına girersin ilgi alaka sohbet ne güzel çünkü değer gördüğünü, sevildiğini hissede biliyorsun. Tamda bu sırada birisi sizin için daha farklı oluyor, dikkatinizi çekebiliyor. Hani devamlı olarak bakar ama konuşamazsın.

Sohbet Etmek

Ona yakın olup onunla sohbet edemezsin çünkü senin ona olan ilgin bir başkadır. Mesele aşk yada hoşlantı. Onu görünce dünyan değişir. Herşey değişir. Biraz mutluluk biraz hüzün vardır. Oda aşikar bilemezsin. Bilmen için sohbet etmek gerekir. Bununla beraber herşeyi anlayabilirsin. Ben bu sözleri yazarken aynı duygu içerisindeyim. Bu sözleri yazarken nasıl sohbete başlayabilirim diye düşündüm ne yapsam aslında bende hiç bilmiyorum. Bir erkekle sohbette nasıl başlanır, nasıl biter. Böyle olunca köşeme çekilip izlemek, bazende küçük emojiler, bazen kısa sözler yazarak ona kendimi fark ettirmeye çalışırım ki beni fark etsin. Şu an kendimden bahsediyorum sanırım.

Sohbet Odaları

Oysaki bunlar yerinde güzel bir sohbetle devam etse daha iyi yada daha güzel olur sanırım. Bu duyguları, bu sözleri yazarken şair değilim sadece içimden gelen, gecen duyguları sizlere aktarmaya çalıştım. Bunları yaşayıp hissetmeniz için Sohbet odalarımıza girmenizde yarar var. Hem güzel arkadaşlıklar kurarak, kalıcı dostluklara adım atabilirsiniz. Daima biraz gizemli kalmakta iyidir bir yandan. Böylece sana olan ilgisi saman alevi gibi sönmez. Diyelim ki onunla yeni tanıştın ve sana işinle ilgili sorular soruyor. Birkaç şey söyle ama aşırıya kaçma. Çünkü büyük iltimalle kendisi zaten daha fazlasını zamanla soracaktır. Ona konuşmaya daha dahil olduğunu hissettir.

YAZAR: ChatAskim.NET Sohbet Sorumlusu – Kalbim –

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Yeni Tanışma Sitesi

Yeni Tanışma Sitesi makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Yeni Tanışma Sitesi Bugün sizlere bay bayan fark etemden yeni tanışma sitesinden bahsetmek istiyorum. Evet chataSkim okurları neden bu konu yada başlık? Diyebilirsiniz. >>>

No Resim

Chataskim Mobil Sohbet

Chataskim Mobil Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Cep Telefonundan Sohbet Bugün sizlere mobil sistem mobil sohbet chat üzerine bir yazı paylaşmak istedim. Önceleri sadece kişisel bilgisayarlardan giriş yapılıp sohbet edilen >>>

No Resim

Bayanlara Özel Seviyeli Sohbet Sitesi

Bayanlara Özel Seviyeli Sohbet Sitesi makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bayanlara Özel Seviyeli Sohbet Sitesi Sanal alem denilen Chat ortamı teknolojinin ilerlemesi ile artık tablet ve telefonlardan da sağlanmaktadır. Evet sohbet >>>

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Almaktadır.

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2019 Tasarım & Lisans hak sahibi Sohbettema