Samsun Sohbet 1

Ana Sayfa / Samsun Sohbet 1

Samsun Sohbet 1

admin     10-09-20     Chat, Genel, Sohbet, sohbet odaları, sohbet sitesi     Samsun Sohbet 1     194 Defa Okundu

Samsun Sohbet

Samsun lu hemşehrilerimize Bir duyuru samsun sohbet odaları chataskim.net sitemizde kuruldu ve sizin hizmetinize sunulmaya başlandı 2016 da çıkdığımız bu server yolculuğunda samsunlu kardeşlerimizi büyük emekleri olmuştur bizim için bizde onlara özel oda olsun istedik ve samsun sohbet odalarını kardeşlerimize hizmet etmesi için açtık bayrak temalı görsellerimizi yükledik ve samsunluların en sevdikleri neler varsa gruplar oluşturup inceledik ve samsun sorumlumuz bu işin koordinatörlüğünü yaptı.

sonuc muazzam bir sohbet odası mobil samsun sohbet mobil telefonlarınızla kolaylıkla sohbet edip arkadaş edinebileceğiniz bir ortam sağlamaya çalıştık. bedava sohbet giriş ücretsiz kayıt kuydat yok nickini kap gel tüm hizmetler bedava yeni arkadaşlar yeni yüzler tanımak istiyorsanız sizde mutlaka denemelisiniz chataskim.net sitemizi bağımlılık yapar zaten vazgecemeyeceksiniz. Müdavimi olacağınıza garanti veriyoruz kandır güvenlik problemi felan olmaz bizde % yüz Sohbet Yüz yüze eğlence chat Radyo Sohbet Mükemmmel ŞArkılar ünlü Djler ve daha neler neler hepsi Bu linkin Altında www.chataskim.net .

Samsun Sohbet ve Samsun tanıtım

• Verimli Çarşamba ve Bafra Ovaları ile bu ovalara hayat veren Yeşilırmak ve Kızılırmak, Samsun’un belirgin coğrafi karakteristik özellikleridir. Bu ovalarda yetiştirilen tarımsal ürünler, bölgemizin ticari ve sınai varlığının da asıl etkenleridir.

• İlimizin 957.888 ha. toprak büyüklüğünün % 46.87 si tarım alanı olup, bu alanlarda başta tütün, buğday, pirinç, şekerpancarı, mısır, fındık, ayçiçeği, meyve ve sebze olmak üzere, çok çeşitli ürün yetiştirilmektedir. İlin tarımsal durumu nedeniyle, tarıma dayalı sanayinin teşviki ve geliştirilmesi gereklidir.

• Organize Sanayi Bölgesi büyük ölçüde tamamlanmış olup, Kavak ve Bafra Organize Sanayi Bölgelerinin bitirilme çalışmaları devam etmektedir.

• Her geçen yıl çeşitli bölüm ve fakültelerin eklenmesi ile gelişen Ondokuz Mayıs Üniversitesinin şu anki öğrenci sayısı 30,000’dur. Üniversitemiz Samsun’un kültür odağı ve gurur kaynağıdır.

• Coğrafi konumu itibariyle bölgenin merkezi durumunda bulunan ilimizde hemen hemen tüm kuruluşları bölge müdürlükleri yer almaktadır.

• Karadeniz Bölgesinde yer alan Samsun, doğal tarihi ve kültürel zenginlikleri, deniz, kara, hava, demiryolu ulaşım olanakları ile bölgenin turizm potansiyeli en yüksek kentlerinden biridir. Anadolu’nun savunulmasını planlamak amacı ile Atatürk’ün 19 Mayıs, 1919’da gelmesi ile Samsun, Türk İstiklal Savaşı’nın başladığı yer olma özelliği ile önemini her zaman korumuştur

• Samsun Sohbet Sitesi ,

Samsun Sohbet

Samsun Sohbet

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Chataskim.net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

Sohbet | Sohbet | Kelebek Forum | Chat Odaları | Yuzuk Sohbet | ChataSkim Sohbet 2000 - 2020