Samsun Sohbet 1

admin Eylül 10 2020  Etiket: , , , , Yorum Yok

Samsun Sohbet 1

Samsun Sohbet

Samsun lu hemşehrilerimize Bir duyuru samsun sohbet odaları chataskim.net sitemizde kuruldu ve sizin hizmetinize sunulmaya başlandı 2016 da çıkdığımız bu server yolculuğunda samsunlu kardeşlerimizi büyük emekleri olmuştur bizim için bizde onlara özel oda olsun istedik ve samsun sohbet odalarını kardeşlerimize hizmet etmesi için açtık bayrak temalı görsellerimizi yükledik ve samsunluların en sevdikleri neler varsa gruplar oluşturup inceledik ve samsun sorumlumuz bu işin koordinatörlüğünü yaptı.

sonuc muazzam bir sohbet odası mobil samsun sohbet mobil telefonlarınızla kolaylıkla sohbet edip arkadaş edinebileceğiniz bir ortam sağlamaya çalıştık. bedava sohbet giriş ücretsiz kayıt kuydat yok nickini kap gel tüm hizmetler bedava yeni arkadaşlar yeni yüzler tanımak istiyorsanız sizde mutlaka denemelisiniz chataskim.net sitemizi bağımlılık yapar zaten vazgecemeyeceksiniz. Müdavimi olacağınıza garanti veriyoruz kandır güvenlik problemi felan olmaz bizde % yüz Sohbet Yüz yüze eğlence chat Radyo Sohbet Mükemmmel ŞArkılar ünlü Djler ve daha neler neler hepsi Bu linkin Altında www.chataskim.net .

Samsun Sohbet ve Samsun tanıtım

• Verimli Çarşamba ve Bafra Ovaları ile bu ovalara hayat veren Yeşilırmak ve Kızılırmak, Samsun’un belirgin coğrafi karakteristik özellikleridir. Bu ovalarda yetiştirilen tarımsal ürünler, bölgemizin ticari ve sınai varlığının da asıl etkenleridir.

• İlimizin 957.888 ha. toprak büyüklüğünün % 46.87 si tarım alanı olup, bu alanlarda başta tütün, buğday, pirinç, şekerpancarı, mısır, fındık, ayçiçeği, meyve ve sebze olmak üzere, çok çeşitli ürün yetiştirilmektedir. İlin tarımsal durumu nedeniyle, tarıma dayalı sanayinin teşviki ve geliştirilmesi gereklidir.

• Organize Sanayi Bölgesi büyük ölçüde tamamlanmış olup, Kavak ve Bafra Organize Sanayi Bölgelerinin bitirilme çalışmaları devam etmektedir.

• Her geçen yıl çeşitli bölüm ve fakültelerin eklenmesi ile gelişen Ondokuz Mayıs Üniversitesinin şu anki öğrenci sayısı 30,000’dur. Üniversitemiz Samsun’un kültür odağı ve gurur kaynağıdır.

• Coğrafi konumu itibariyle bölgenin merkezi durumunda bulunan ilimizde hemen hemen tüm kuruluşları bölge müdürlükleri yer almaktadır.

• Karadeniz Bölgesinde yer alan Samsun, doğal tarihi ve kültürel zenginlikleri, deniz, kara, hava, demiryolu ulaşım olanakları ile bölgenin turizm potansiyeli en yüksek kentlerinden biridir. Anadolu’nun savunulmasını planlamak amacı ile Atatürk’ün 19 Mayıs, 1919’da gelmesi ile Samsun, Türk İstiklal Savaşı’nın başladığı yer olma özelliği ile önemini her zaman korumuştur

• Samsun Sohbet Sitesi ,

Samsun Sohbet

Samsun Sohbet

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Yeni Tanışma Sitesi

Yeni Tanışma Sitesi makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Yeni Tanışma Sitesi Bugün sizlere bay bayan fark etemden yeni tanışma sitesinden bahsetmek istiyorum. Evet chataSkim okurları neden bu konu yada başlık? Diyebilirsiniz. >>>

No Resim

Chataskim Mobil Sohbet

Chataskim Mobil Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Cep Telefonundan Sohbet Bugün sizlere mobil sistem mobil sohbet chat üzerine bir yazı paylaşmak istedim. Önceleri sadece kişisel bilgisayarlardan giriş yapılıp sohbet edilen >>>

No Resim

Bayanlara Özel Seviyeli Sohbet Sitesi

Bayanlara Özel Seviyeli Sohbet Sitesi makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Bayanlara Özel Seviyeli Sohbet Sitesi Sanal alem denilen Chat ortamı teknolojinin ilerlemesi ile artık tablet ve telefonlardan da sağlanmaktadır. Evet sohbet >>>

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x

Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Almaktadır.

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2019 Tasarım & Lisans hak sahibi Sohbettema