Sarı Sohbet

Ana Sayfa / Sarı Sohbet

Sarı Sohbet

admin     12-11-20     Sohbet, Chat     Sarı Sohbet     37 Defa Okundu

Sarı Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır

Sarı Sohbet

Sarı Sohbet isminden de anlaşıldığı gibi sohbetin sarısı olur mu demeyin. Neden sarı diyecek olursak sarı benim için güneşi temsil etmektedir. Sohbet odalarında edilen sohbetler de güneş kadar saf parlak ve şeffaf olmalıdır. Sohbet etmek ve sohbet odaları insanların en çok kullandığı iletişim araçlarından biridir. Günlük hayatta sık karşılaşıp ihtiyaç duyduğumuz bir unsurdur sohbet etmek. Hepimiz asosyal hayatta, evde, iş yerinde, eş, dost ve arkadaşlarımızla gün içerisinde sohbet ediyoruz. Sohbet kimi zaman yüz yüze olurken, artık teknolojinin gelişmesiyle artık teknolojik yollardan da olabiliyor. Teknolojik olarak çeşitli sohbet alanları bulunmaktadır. Sohbet terapidir aslında. Kısa süreliğine de olsa insanı rahatlatır. Sohbet ederken, yeri gelir eğleniriz, yeri gelir üzülürüz ama herkes iyi gelir. Sohbet etmek, paylaşmak dertleşmek demek. Çünkü sohbette herşey konuşulur. Kimi zaman güzel hayatla, kimi zaman karşımızdaki konuştuğumuz, sohbet ettiğimiz kişiyle alakalı olur.

Sohbet

Sohbet Sitesinde Sohbet ederken sadece sohbetin tek bir konusu olmaz. Sohbetin konusu o anki ortamla alakalı bir durumdur. Sohbetin konusu ne olursa olsun dikkat etmeniz gereken şeyler vardır elbette. İnsanlarla Sohbet ederken karşımızdakinin de insan olduğunu unutmamak gerekir. Bu yüzden sohbet ederken, kırmadan, dökmeden sohbet etmeliyiz. Saygı ve sevgi sınırlarını aşmamak gerekir. Çünkü Sohbet, sadece konuşmak değil, aynı zamanda karşıdaki insanı da anlamaktır. Aksi takdirde sohbet etmiş olmayız. Sadece konuşmak için sohbet edilmez. Saygı, sevgi çerçevesinde sohbet edersek, hepimiz bu sohbetlerden keyif alırız. Yazmaya başlarken dediğim gibi benim sohbetimin rengi sarı diye. Güneş gibi olmalı şeffaf, parlak ve saf olmalı diye. Aynı zamanda tarafsız olmak. İşte bu sohbetler yani güneş gibi sarı hatta sap sarı olmalı sohbet dediğin. Güneş gibi sohbetlerimiz olursa eğer, hepiniz mutlu olursunuz. Keyif alırsınız o sohbetlerden.

Sohbet Odaları

İşte tamda bu yüzden sohbet ederken kendimizi bilmeliyiz. Çünkü sohbetler bizim kişiliğimizi ortaya koymaktadır. Bugün ki konumuz sohbetle alakalı olduğu için bende kendimle sohbet etmiş oldum bir nevi. Bu bile bana keyif verdi. Bu günlük bu kadar maalesef. Siz yine de sohbet etmekten vazgeçmeyin. Ne koşulda olursanız olun sohbet edin, doyasıya sohbet edin. Hoşça kalın, sohbetle kalın. Hepiniz iyi sohbetler dilerim.

#Sohbet Sunucu Sorumlusu (sARı)

chataskim sohbet girişi

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Chataskim.net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

Sohbet | Sohbet | Kelebek Forum | Chat Odaları | Yuzuk Sohbet | ChataSkim Sohbet 2000 - 2020