Tokat Sohbet

Ana Sayfa / Tokat Sohbet

Tokat Sohbet

admin     15-09-20     Chat, Genel, Sohbet, sohbet odaları, sohbet sitesi     Tokat Sohbet     122 Defa Okundu

Tokat Sohbet

Tokat ‘Lı kullanıcılarımıza hazırladığımız yeni süpriz Tokat Sohbet odaları Sanal aleme Tokat Gibi Güm diye giriş yapıyoruz aldatılmış kadınların dertlerine derman olmak için kimseyi yanlız Bırakmamak için artık Tokatlı arkadaşlarımız için açtığımız Sohbet odalarında bir Cuple en güzellerinden en özellerinden bir kale gibi korunaklı ve doğal ve sade web yapısı teması giriş çıkış bölümleriyle Tokat Sohbet odaları ve mobil Tokat Sohbet odaları siz değerli kulllanıclara hizmet vermeye devam ediyor.

sunucu ana sayfa girişi Resmi veb sitemiz chataskim.net  yen i yüzler ve bay ve bayan arkadaşlarla konuşma imkanı sizlerle sizlerde bu söyleşilerden faydalanmak için geç kalmış sayılmazsınız Tokat ve ilçeleri Sohbet grupları Telegram Sohbet odaları Tokatlı arkadaşlarımıza özel kurulan bir vip özel oda olarak hizmer vermeye devam ediyor artık çaresiz değilsiniz Çünkü Çare sizde derman sizde bizde size eşlik etmek için burdayız Keyifli Sohbetler diler hayırlı günler dileriz . Tokat tanıtımı ile devam edelim.

Tokat Sohbet ve Tokat tanıtımı

Tokat, tarih boyunca çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Bu medeniyetlerden kasaba ve köylere yayılan sayısız tarihi eser, 5000 yıldır savaşlar ve depremlerle hasar gördü. Roma İmparatoru Sezar’ın “Geldim gördüm, mağlup oldum” dediği noktanın Zile olduğu düşünülüyor. Tokat, doğal güzellikler bakımından şanslı bir ildir.

Tokat Kalesi:  Kalenin MS 5. ve 6. yüzyılda yapıldığı sanılmaktadır. Uzun yıllar Bizanslıların elinde kaldı. Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinde, savunma amacıyla onarılmış ve yenilenmiştir.

Sebastapolis Antik Kenti:  Antik Kent, Sulusaray ilçe merkezinde bulunan Tunç Çağı’nda kurulmuştur. Sebastapolis antik kentinin kuruluş tarihi henüz bilinmemektedir. M.Ö. 1’de kurulduğu sanılmaktadır Sebastapolis, kelime olarak Latince’dir ve “ihtişamlı büyük şehir” anlamına gelir. Bazı kaynaklarda Herakleopolis adı geçmektedir. Kentin Roma ve Bizans Dönemlerinde önemli bir yerleşim yeri olduğu biliniyor.

Atatürk Evi ve Etnografya Müzesi:  Milli Mücadele sırasında ve Cumhuriyet ilan edildikten sonra Atatürk burayı defalarca ziyaret etti. Bazı ziyaretlerinde Mustafa Vasfi Süsoy’un sahibi olduğu bu evde kaldı. Ev daha sonra müzeye dönüştürüldü. Kaynak :Tokat Sohbet

Tokat Sohbet

Tokat Sohbet

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Chataskim.net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

Sohbet | Sohbet | Kelebek Forum | Chat Odaları | Yuzuk Sohbet | ChataSkim Sohbet 2000 - 2020