ChataSkim.NET - Sohbet, Chat, Bedava Sohbet Odaları
ChataSkim.NET - Sohbet, Chat, Bedava Sohbet Odaları ChataSkim.NET - Sohbet, Chat, Bedava Sohbet Odaları

Sohbet'e Bağlan


Tunceli Sohbet 1

admin Eylül 14 2020  Etiket: , , , , 1 Yorum

Tunceli Sohbet 1

Tunceli Sohbet

Tunceli Sohbet odaları ve sohbet konusma söyleşi kanalı chat askim.net Sitesinde Vip oda olarak hizmete başladı vip Tunceli  sohbet ve vip mobil tunceli sohbet odaları chataskim.net sitesinin içerisinde Tunceli’li hemşehrilerimze özel avantaj ve imkan sağlamak için kuruldu tunceli  sohbet ve chat mobil sohbet kızlarla tanışma odası bay ve bayan arkadaşlarla sizi sohbet’e dahil ederken aynı zamanda unutulmaya yüz tutmuş söyleşileri gerçekleştirmekte unutulan geçmişe dair ne varsa güzel olan bu mekanda sizlerle bulusmaya devam ediyor.

33 senelik irc tecrübesi ve kendinden emin aktif dinamik admin kadrosuyla tokat chat ve sohbet odası sizlerle neler var içerikten bahsedelim azıcıkda oyun odaları yarışma odaları ve tabiki sohbetin olmazsa olmazı 7/24 Canlı yayın ve anında istek hattı sizlerle siz sevdiklerinize Şarkılar armağan ederken bi taraftan sohbetinize devam ediyor ve isterseniz kendi sesinizden anons edip sevdiğiniz parçaları eşinize dostunuza armağan edebilirsiniz . ve Akabinde Tokat ili sınırlarında arkadaşlarla gezip dinlene bileceğiniz yerlerde bulusup yeni arkadaş ortamı sağlayabilirsiniz.

Tunceli Sohbet ve Tunceli tanıtımı

Türkiye’nin şirin kentlerinden bir tanesi olan Tunceli’nin gezilecek yerleri, tarihi mekanları ve doğal güzelliklerini sizler için derledik, eksik kaldığını düşündüğünüz Tunceli gezi noktalarını yada Tunceli hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmından sizlerde paylaşabilirsiniz.

Sivdin Köprüsü karar Deresi üzerinde bulunan köprü tek gözlü bir yapıya sahiptir. Yaklaşık 800 yıllık bir geçmişe sahip olan Sivdin Köprüsü, Tunceli gezisinde ziyaret edilebilir bir noktadır.

Göktepe Höyüğü Tunceli’nin Mazgirt ilçesi sınırlarında yer alan Göktepe Höyüğü, içerisinde birçok tarihi kalıntıyı barındırmaktadır.Tunceli’nin Tarihine ışık tutmuş bu bölgeyi kesinlikle Tunceli’de gezilecek yerler listenizde bulundurmalısınız.

 Çemişgezek Kalesi Moloz ve kesme taş kullanılarak imar edilen Çemişgezek Kalesi,  geçmiş dönemlerde aldığı hasarlar neticesinde gününümüzde bir bölümü kalmış haldedir. Tunceli Tarihinin bu eserini görmenizi tavsiye ederiz.Bağın Kalesi 2100 yıllık bir tarihe sahip kale antik çağda Urartu Kralı Menuas tarafından inşa ettirilmiştir.Tunceli Tarihinin bu önemli tarihi mekanına merdiven vasıtasıyla çıkılmakta ve Tunceli’nin ilgi çeken noktaları arasında yer almaktadır. Tunceli’nin Tarihi yerleri arasında önemli yer tutan Bağın Kalesi’ni sizlerde Tunceli’de görülecek yerler listenize koymalısınız. Tunceli Sohbet

Uzun Hasan Türbesi

Çemişgezek ilçesinde bulunan Uzun Hasan Türbesi, bir kayanın üzerine oturtulmuş ve ince işçilik ürünü mimarisiyle göze çarpmaktadır.Bölgeye ulaşımın oldukça kolay olduğu içinde Tunceli’de gezilecek yerler listenizde bulunması gereken bir mekandır. Gezilesi yerleri Çoktur Tokatın sizleride bu güzel topraklara bekleriz Chataskim.net saglıklı Sohbetler diler.

tunceli sohbet

tunceli sohbet

Yorumlar (1 Yorum)

Yazımıza Yorum Yapmak İster misiniz?Diğer Yazılar

No Resim

Maksadımız Sohbet ve Chat

Maksadımız Sohbet ve Chat makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Maksadımız Sohbet ve Chat Sohbet odalarında bulunan genel amaçlar sadece insanların bir araya gelerek sohbet etmeleri ve kaliteli zamanlar geçirmeleridir. Mobil uyumlu >>>

No Resim

Seviyeli Chat Sohbet

Seviyeli Chat Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Seviyeli Chat Sohbet Seviyeli Chat odalarına hoş geldiniz. Sohbet odalarımız tamamen mobil uyumlu olmakla beraber Türkiye üzerinde yer alan sohbet platformu Türkçe ve >>>

No Resim

Sevilir Sohbet

Sevilir Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Sevilir Sohbet Sanal alemde sevilen sohbet sitelerini ne yazık ki zor buluyoruz. Bunun çeşitli sebepleri bulunmaktadır. Örnek bir sohbet sitesine giriş yaptınız. Oranın ortamını >>>

© Copyright 2021 Sohbettema.Com By diE