ChataSkim.NET - Sohbet, Chat, Bedava Sohbet Odaları
ChataSkim.NET - Sohbet, Chat, Bedava Sohbet Odaları ChataSkim.NET - Sohbet, Chat, Bedava Sohbet Odaları

Sohbet'e Bağlan


Yaşamdan Ölüme

admin Aralık 20 2020  Etiket: , , , , , , , , 2 Yorum

Yaşamdan Ölüme

Yaşam ve Ölüm

Yine Yeni yeniden ben… Bu kez farklı bir makale ile yani Yaşamdan Ölüme konusu ile hayat, yaşam ve insanı konuşacağız. Hayat denilince hepimiz farklı yorumlar yapabiliriz. Kısaca hayat, yaşam ve ölüm arasında geçen ince bir çizgidir. Hayat bir sanattır bence. İnsanda bir sanatçı. Herkesin hayatı bir sanat eserini ortaya koyar. İnsanoğlu hayatı boyunca çoğunlukla duyguları ile hareket eder. İçsel güçleri ile bir çatışmaya girer çoğu zaman. Kişi ahlak anlayışı, fiziksel ve ruhsal bütünlüğünü mantığıyla birleştirir. Bu şekilde hayat akışını devam ettirmeye çalışarak çevresi ile iletişim haline geçer.

İnsanlarla Diyalog kurmak

Sohbet Odaları üzerinde basitçe ve kolayca yapabileceğiniz bir şeydir bu. İnsanın açlık ve susuzluk veya uyku gibi biyolojik ihtiyaçlarının yanında, sevgi, tutku, içsel huzur ve heyecan gibi ruhsal ihtiyaçları da vardır. Bu ihtiyaçlarını, burada da kendi benliğini tatmin etmeye çalışır. Hayatın anlamı bence özgür olmak ve hayatı dolu dolu yaşamaktır. İyisiyle kötüsüyle bütün benliğiyle yaşayabilmek hayatı. Ne zaman, nasıl, nerede yaşadığınızın bir önemi yoktur. Önemli olan kendimiz için yaşıyor olmak. Bu yüzden gerekse sanal alemde gerekse reel hayatınızda insanları kırmayın, dökmeyin. Kimsenin hakkına girmeyin. Çünkü hayat çok kısa ve ölüm var! Sohbet Sitelerine giriş yapıyorsanız bile insanlarla diyalog kurmayı onları sevmeyi unutmamalısınız.

Hayatı Nasıl Yaşamak Lazım?

Aldığınız her nefesin kıymetini bilin. Vakit varken sevin, sayın, yaşayın hayatı. Hiç bir şey sizden daha kıymetli değildir. Bir kere daha gelmeyeceksiniz bu hayata. Yaptığınız hiç bir şey için pişmanlık yaşamayın içinizde. En Önemlisi de önce ben demeyi öğrenmelisiniz. İnsan kendi değerini kendisi belirler. Siz kendinizi nerde görmek istiyorsanız kendinizi oraya koymalısınız hayatta. Unutma sen olmazsan hiç bir şey olmaz. Ruhunu her daim canlı tutmalısın. Chataskim sohbet odaları sayesinde sizlerde hayatınızı renklendirmeye hazır mısınız? İnsan öncelikle kendini sevmekle başlar. Önce kendinizi sevin.

İnsanlarla Verilmesi Gereken Değer

Kendinizi sevdiğiniz kadar diğer insanları da sevmeyi bilin. İnsanın da sevmeye sevilmeye ihtiyacı vardır. Bu ihtiyaçları da çevresinde gidermek ister. Sizler nasıl sohbet odalarına giriş yaparak yeni insanlarla tanışarak arkadaşlık kurmak istiyorsanız onlar da emin olun ki istiyorlar. Bu yüzden arkadaşlık ve eş dost kavramını benimsemelisiniz. İnsan bazen kendi başına ayakta durmak ister. İnsan bu durumda da güçsüz olmadığını kanıtlama çabasını göstermektedir. Bunları yapıyorsanız zaten kendinizi seviyorsunuz demektir. Yaşam ve ölüm arasında olan ince çizgiyi vakit varken değerlendirmeyi bilmek lazım.

Bu günlükte bir makalemizin sonuna geldik. Yeni bir makalede görüşünceye kadar kendinizi sevmeye devam edin. Bir de gökyüzüne bakmayı unutmayın. Hayatınızı ellerinizle tutmaya çalışın. Şimdilik sağlıcakla kalın hayatta ve bir o kadar da dimdik… Sizlerde bu makale hakkında yorumlarınızı ve düşüncelerinizi bizlere belirtebilir ve Google arama motorlarında bizleri Chat Askim, Chat Aşkım yazarak bulabilirsiniz. Şimdiden her kese hoş sohbetler dileriz.

ChatAskim.NET #Sohbet Founder ”MadgirL”

yasam ve olum

sohbet, chat, mobil sohbet, sohbet odaları, chat odaları, mobil chat, sohbet sitesi, chat sitesi, mobil chat sitesi,

Yorumlar (2 Yorum)

Yazımıza Yorum Yapmak İster misiniz?Diğer Yazılar

No Resim

Maksadımız Sohbet ve Chat

Maksadımız Sohbet ve Chat makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Maksadımız Sohbet ve Chat Sohbet odalarında bulunan genel amaçlar sadece insanların bir araya gelerek sohbet etmeleri ve kaliteli zamanlar geçirmeleridir. Mobil uyumlu >>>

No Resim

Seviyeli Chat Sohbet

Seviyeli Chat Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Seviyeli Chat Sohbet Seviyeli Chat odalarına hoş geldiniz. Sohbet odalarımız tamamen mobil uyumlu olmakla beraber Türkiye üzerinde yer alan sohbet platformu Türkçe ve >>>

No Resim

Sevilir Sohbet

Sevilir Sohbet makalesi hakkında bilgiler sunulmaktadır. Sevilir Sohbet Sanal alemde sevilen sohbet sitelerini ne yazık ki zor buluyoruz. Bunun çeşitli sebepleri bulunmaktadır. Örnek bir sohbet sitesine giriş yaptınız. Oranın ortamını >>>

© Copyright 2021 Sohbettema.Com By diE