Zonguldak sohbet

Ana Sayfa / Zonguldak sohbet

Zonguldak sohbet

admin     23-09-20     Chat, Genel, Sohbet, sohbet odaları, sohbet sitesi     Zonguldak sohbet     45 Defa Okundu

Zonguldak sohbet

Zonguldak Şehrine yakışır bir sohbet odaları chataskim.net sitesinde kuruldu ve siz değerli kullanıcıların hizmetine sunuldu şehrinizin en güzel yerlerinden bay ve bayan kullanıcılar vip odalarda bir birleriyle tanışıp uzun soluklu arkadaşlıklar kuruyor Sizlerde yeni arkadaşlarla tanışmak isterseniz acele edin ve sosyal sohbet sitesinde yerinizi almaya başlayın sohbet odalarının en göze çarpan sitelerinden bir tanesi olan chataskim.net.

hic bir ücret talep etmeden sizlerle birlikte olmaya devam ediyor bedava ve ücretsiz kayıt kuydat derdi yok onay linki mail yok üstelik pc cep telefonu ve tabletlerden kolaylıkla girip sohbet edebileceğiniz bir sohbet sitesiyiz giriş bölümüne nick’inizi yazıp sohbet’e başla butonuna tıklamanız yeterlidir keyifli söyleşiler siyasetten uzak bir muhabbet şarkılar türküler Radyo sohbet sitesi tam manasıyla profesyonel dj ekibi ve daha neler neler saymakla bitmez gelip yerinde ziyaret edip sizler onay veriyosunuz bizi bizden değil sizden dinlemenizi önemle tavsiye ediyorum En güzel Sohbetler Chataskim.net ile başlar .

Zonguldak sohbet ve Zonguldak tanıtımı

Zonguldak, Türkiye’nin ili. Karadeniz kıyısında bulunan il, özellikle limanıyla Türkiye’nin Karadeniz ülkeleriyle arasındaki deniz ticaretinde önemli bir yere sahiptir. Ayrıca Türkiye’nin en zengin taşkömürü madenlerini barındırır. Fakat son dönemlerde gelirini tek yön olan taşkömüründen kazanması sebebiyle şehir her geçen gün gerilemektedir. 1995 yılında Karabük’ü il olması sebebiyle sanayi yönünden geri düşmesi şehirden dışarı göçü hızlandırmıştır. Şu anda halen aşırı oranda göç vermektedir.

Mutfak ve yeme iÇme

Zonguldak mobil sohbet Karadenizin önemli şehirlerinden olan Zonguldak ilimizin kendini diğer şehirlerden ayıran özellikle Yöre mutfağında ağırlık unlu (buğday ve mısır unu) mamullerden yapılan yemek türlerindedir. Zonguldak ormanlarında belki dünyanın en lezzetli kestanesi kuzu kestanesi yetişmekte olup, mevsiminde toplanan kestane suda haşlanarak tuzlama bütün olarak fırında kavrulmasıyla kavşak, çizilerek ateşte pişirilmesiyle kebap (kömme) biçiminde değerlendirildiği gibi kurutularak da saklanır. Türkiye’de sadece Kdz.Ereğli’de yetişen Osmanlı Çileği, orman altı bitki örtüsü içinde yer alan dağ çiçeği, kızılcık (kiren), kuşburnu, böğürtlen, fesleğen, nane , defne, karayemiş, ahlat yöre mutfağında değişik kullanma biçimlerinde değerlendirilmektedir. Zonguldak Sohbet

Zonguldak Sohbet

Zonguldak Sohbet

Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?


www.Chataskim.net

Sitemiz insanların sohbet edip günlük hayatlarındaki boş zamanları sanal ortamda sosyalleşerek yeni insanları tanımaları için kurulmuştur.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2018 OFsbilisim.Com

Sohbet | Sohbet | Kelebek Forum | Chat Odaları | Yuzuk Sohbet | ChataSkim Sohbet 2000 - 2020